WSTĘP

PROLOG

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

DZIEŃ 3

DZIEŃ 4

DZIEŃ 5

DZIEŃ 6

DZIEŃ 7

DZIEŃ 8

DZIEŃ 9

DZIEŃ 10

DZIEŃ 11

DZIEŃ 12

DZIEŃ 13

DZIEŃ 14

DZIEŃ 15

HELSINKI

EPILOG

THX

STATS

DZIEŃ 11

Następny dzień ->

Ruszyli¶my ok. 9, piękne słońce i delikatny wietrzyk umilały nam drogę. W byli¶my już w Haparanda, gdzie przekroczyli¶my granicę. "Przekroczyli¶my" - to brzmi dumnie ;-) W sumie to tylko przejechali¶my sobie drog± obok małego domku z fińsk± flag± . Ciekawe, co nasi celnicy będ± robić jak Polska wejdzie do UE ;-)

Finlandia powitała nas niesamowicie ¶miesznymi nazwami miast oraz lekko niższymi cenami jedzenia. O tym drugim przekonali¶my się dopiero w Kemi, gdzie zrobili¶my zakupy i na ¶rodku jednej z głównych ulic miasta skonsumowali obiad :-)

Po analizie mapy wbili¶my się na trasę 4 i E75 (poł±czone), która powinna była nas doprowadzić aż do samych Helsinek. Idealna pogoda i płaski teren pozwoliły nam nadrobić kilkadziesi±t kilometrów. Po drodze minęli¶my drogowskaz do ¦więtego Mikołaja :-) Okazuje się, że byli¶my tylko 100 km od koła podbiegunowego!

Obóz urz±dzili¶my sobie na le¶nym parkingu przy drodze. Koma... Aha... Miałem już o nich nie wspominać :-P No dobra, po prostu zjedli¶my kolację i po chwili smacznie chrapali.

Następny dzień ->