WSTĘP

PROLOG

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

DZIEŃ 3

DZIEŃ 4

DZIEŃ 5

DZIEŃ 6

DZIEŃ 7

DZIEŃ 8

DZIEŃ 9

DZIEŃ 10

DZIEŃ 11

DZIEŃ 12

DZIEŃ 13

DZIEŃ 14

DZIEŃ 15

HELSINKI

EPILOG

THX

STATS

HELSINKI & PARTY TIME :-)

Epilog ->

Ten okres dyplomatycznie przemilczę ;-) Zwariowany tydzień imprezowania i nocnego życia :-) Nasze wypady na miasto zwykle zaczynaliśmy ok. północy - polecam taki sposób zwiedzania, świetna atmosfera, ładne widoki , a i ulice jakieś takie spokojne... ;-) Poza tym, oglądanie filmów do białego rana, masa niezdrowego jedzenia, etc, itd, itp... W sumie czego innego się można spodziewać po 5 gościach (w poniedziałek przyjechał moose) mieszkających w kawalerce? ;-)

Anyways, jeżeli ktoś chciałby koniecznie się dowiedzieć co porabialiśmy przez ten czas, powinien odwiedzić oficjalną stronę party -> http://starwars.mfalcon.cx/helsinki2003/ - można tam znaleść zdjęcia, informacje oraz krótkie notki z każdego dnia.

Helsinki okazały się naprawdę ładnym miastem, nawet pomimo tłoku i hałasu... Cyberwolf natomiast okazał się całkiem niezłym przewodnikiem - dzięki niemu już po kilku dniach całkiem nieźle orientowaliśmy się co jest co i jak tam dojść :-)

Miejsca, które warto zwiedzić:

- Helsinki - centrum , katedra , targowisko w porcie, stadion olimpijski , parlament, Finlandia House i ogólnie miasto jako takie :-)


- Turku - port 200 km na zachód od Helsinek, dawna stolica Finlandii, co roku na początku sierpnia odbywa się tam zlot największych żaglowców z całego świata, wspaniały widok...


- Hanko - najdalej na południe wysunięty port Finlandii, piękne, ciche miasteczko z mnóstwem wielkich, drewnianych, przedwojennych willi nad brzegiem morza, świetne miejsce na spędzenie spokojnego urlopu...

Epilog ->